Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Oslavte s námi 10 let Code Weeku na Kód, robot, škol(k)a

I letos pro Vás připravujeme akci Kód, robot, škol(k)a, která se bude konat 12. října v Praze v rámci iniciativy Evropského týdne programování CodeWeek. CodeWeek si klade za cíl přiblížit programování a informační technologie všem bez ohledu na věk a zvýšit tak jejich povědomí o technologiích kolem nás a jejich vlivu na naše životy.

Akce je zaměřena na vzdělávání žáků ve věku 3-10 let. Srdečně proto zveme učitele mateřských a základních škol, kteří se chtějí seznámit se základy programování a robotickými pomůckami pro nejmenší (předchozí zkušenosti s programováním nejsou potřeba).

U příležitosti 10. výročí iniciativy CodeWeek jsme si pro Vás připravili zvláště pestrý program. Můžete se těšit na rozmanité workshopy, které mimo jiné představí programování, kódování nebo práci s robotickými pomůckami a hračkami. Zároveň si vše prakticky vyzkoušíte pod vedením zkušených lektorů. Díky tomu nabyté zkušenosti rovnou zužitkujete ve třídách a předáte tak i dětem základy programování, které mohou prakticky využít, a to již ve školce.

Účast na akci je hrazena z prostředků Domu zahraniční spolupráce.

Program akce a odkaz na registrační formulář najdete na webu DZS.

Těšíme se na vás!